- 3 Jello Temptations, on sale for $2, used a free item coupon, $1/1 MQ, and $.75/1 MQ, ended up being $1.25 for all 3
- 5 lb bag Mahatma rice, on sale $3.59, used $.50/1 MQ that doubled
- 1 box Cascadian farm granola bars, on sale $2.50, used $1/1 PQ and $.75/1 IP
- 1 box Nature Valley Trail mix granola bars, on sale $2.75, used $.50/1 MQ that doubled
- 2 Wishbone salad dressings, on sale $1.41/ea, used 2 $.40/1 IP and $1.50/2 Target coupon
- 1 Emerald nuts, on sale $2.90, used $1/1 IP
- 1 package Smithfield bacon, $3
- 1.5 lbs snow crab clusters, $10.28
Total saved: $31.22 or 65%
No comments:
Post a Comment